Strony

czwartek, 22 maja 2014

Koszulki ręcznie malowane

Witajcie Kochani! Dawno mnie tutaj nie było...ale niestety w maju zaczyna się "gorączka" studencka. Sesja się zbliża... a na dodatek praca magisterska wciąż nie ukończona. Dlatego przez najbliższe dwa miesiące nie będę się tutaj często pojawiać .

Dziś wpis o czymś zupełnie innym niż dotychczas. Mianowicie- koszulki ręcznie malowane.
Obie są już własnością męża, bo któż inny mógłby być "powodem" do tego aby namalować "coś takiego"? :)
Na pierwszej koszulce namalowałam postać, którą kiedyś D. już nosił. Była to jego ulubiona koszulka, ale niestety zniszczyła się w praniu. Pamiętam jak rok temu chciałam zrobić taki transfer w firmie zajmującej się różnego typu nadrukami, ale ostatecznie zrezygnowałam, ponieważ koszulki, które były wykonane tam "na próbę" nie zdały u mnie egzaminu. Termotransfer okazał się złą metodą, gdyż nadruk szybko się sprał i popękał(wyglądał super do pierwszego czy drugiego prania).

Dlatego postanowiłam sama namalować tą postać (klik na zdjęcie aby powiększyć). Jeszcze nie wiem jak będzie z praniem, ale jestem dobrej myśli, bo zanim zabrałam się za malowanie przeczytałam mnóstwo informacji na ten temat (jak to ja) i wiele osób było zadowolonych z jakości swoich malowideł:)


Na drugiej koszulce zamieściłam znak równowagi, pochodzący z ulubionej gry D. ( a jakże by inaczej) Na początku wydawał się być łatwy do zrobienia, ale zawsze tak jest zanim się za coś zabiorę. Potem się okazuje, że pędzel i farba są nieubłagane i jak już raz postawisz kreskę, to tak już musi być, bez poprawek. Ale spodobało mi się to zajęcie i polecam wszystkim cierpliwym:) Satysfakcja jest ogromna, bo zrobiły to własne ręce, a nie jakaś maszyna:)


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny:)

6 komentarzy:

 1. No wlaśnie Wyśniona Kraina zamarła a my tak czekamy... Świety pomysł z koszulkami. Coś zupełnie nowego! Pięknie namalowałaś tą dziewczyńską postać ;) Aż trudno uwierzyć, że to nie druk. Podziwiamy, pozdrawiamy MLLT

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo:) Cieszę się, że mogłam zaskoczyć Was czymś nowym:) Wyśniona po prostu śpi teraz:) bo właścicielka musi się wziąć w garść i na końcówce studiów nie dać za wygraną:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. Jej jak pięknie Malujesz!!!!!!!! Coś wspaniałego!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:-* serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zaglądanie tutaj:)

   Usuń
 3. No, faktycznie piękne <3 Trzymam kciuki za sesję i mgr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo:) wsparcie się przyda...mimo, że już wiele mam za sobą... to chyba najtrudniejsze przede mną... pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny:-*

   Usuń